Gå til innhold
Gjest Alfaman

Alfa linker: deler - trimming - restaurering

Anbefalte innlegg

Funnet på AlfaBB.com. Alle er referert fra US side (tlf, offshore etc.)

New Parts Suppliers:

Centerline Alfa www.centerlinealfa.com

International Auto Parts www.international-auto.com

Vick Auto www.vickauto.com

Bruce’s Parts Bin www.fiatparts.com

Re-Originals www.reoriginals.com

Alfa Import Center www.alfaimportcenter.com

Alfa Bill LLC www.alfabill.com

ARRICAMBI www.arricambi.com

Di Fatta Bros. www.difatta.com

Paeco www.paeco.com

Auto Starter Express http://autoexpress.safeshopper.com/1470/cat1470.htm?276

Italian Car Parts Inc www.italiancarparts.com

Paul Spruel Alfa www.paulspruell.com

Italspeed www.italspeed.com

Lineaveloce www.lineaveloce.com

Orion Motors www.spiderroadster.com

AlfaStuff www.alfastuff.com

Alfissimo www.alfissimo.com (Mostly 164 and Milano items)

AR Racing Products www.ar-racingproducts.com

Offshore Suppliers:

AFRA (IT) www.afra.it

OKP Parts (Germany) www.okparts.net/

EB Spares (UK) www.ebspares.co.uk

Highwood (UK) www.highwoodalfa.com

Alfa Stop (UK) www.alfastop.co.uk/

Alfaholics (UK) www.alfaholics.com

Classic Alfa (UK) www.classicalfa.co.uk

Biondilamierati (body/floor) (IT) www.biondilamierati.com

Spider Point (GE) www.spider-point.de/

Alfa Hurtienne (GE) www.alfahurtienne.de/

Mt. Carmel Spares (Israel, Vintage & NOS parts) www.mtcarmelspares.com

Exhaust Systems:

Stebro 1- 888 - 8 STEBRO www.stebro.net

Rebuilders/Exhange Components:

Ingram Enterprises www.wesingram.com (SPICA injection pump rebuilds, and hi-perf racing parts and mods)

Sperry Valve Works www.sperryvalveworks.com

Centerline www.centerlinealfa.com

International Auto Parts www.international-auto.com

Paul Spruel Alfa www.paulspruell.com

Merritt Carden (gear lightening) (510) 797-2446

Alfa Sport Inc www.alfarex.com/services/

Autocomponenti www.autocomponenti.com

Italian Motor Works www.imw-alfa.com

Trail Auto www.trailalfa.com/

Meridian Auto Parts www.meridianautoparts.com (steering racks & boxes)

Alfa Parts Exchange (APE) www.apedirect.com (Trannys with lightened gears)

SPICA Specialists

Wes Ingram Enterprises www.wesingram.com

Robin Hoeven (TA Rebuilds) 310-918-7322 ($200 w/new SS tubing, or $145 if old tubing reused)

Foreign Auto Menders (San Diego, CA). Dan Wells.

13955 Poway Rd., Suite C, Poway CA 92064. 858-486-0350

E-Mail: [email protected]

Manuals & Books:

Alfa Romeo Owners Club USA www.aroc-usa.org

Cardisc www.cardisc.com

Dismantlers & Used Parts

Alfa Parts Exchange (APE) www.apedirect.com

Alfa Heaven www.alfaheaven.com

Centerline www.centerline.com

Alfa Bill LLC www.alfabill.com

Alfa Performance Conncetion (APC) 949-588-0500

(just moved to 1753 N Batavia, Orange CA

new ph 714-588-0500)

Paul Spruel Alfa www.paulspruell.com

Del dette innlegget


Lenke til innlegg
Del på andre sider

KM Cams - Rep. eller nyproduksjon av kamaksler!

http://kamaksel.no/

Vil bare sette opp et pris eksempel her, 1490kr per kam(inkl. moms), da får man samme profil som orginalt på kammen(da kan jeg bruke grom kammene da!  ;D )

Del dette innlegget


Lenke til innlegg
Del på andre sider

Norsk Forgasser-service v/Kjell T Byman, Drøbak.

Foretar reparasjon/overhaling av det aller meste hva gjelder forgassere, det han ikke har av deler skaffes på kort tid.

Mobil nr 905 09 147

Del dette innlegget


Lenke til innlegg
Del på andre sider

Utaskjærs for dere, innaskjærs for meg.

www.squadra-tuning.com   "Chip"

www.prinsbredevoort.nl      Spesialist 105-serie, Alfa 75 og litt racingprodukter,

www.madeno.nl                Tuningprodukter

www.tuynder.nl                 Originaldeler

www.goosvanpelt.com        Deler til nytt og gammelt.                                      .

www.arparts.nl                   Deler, tuning, racing og Ragazzon eksos

www.alfastrada.nl               Deler til nytt og gammelt, CSC eksos

www.autopartsbrummen.nl  Deler til nytt og gammelt, CSC eksos

www.koebergenautos.nl     Tennplugger til TS 16v for € 8.95.....

Mange av sidene er dessverre bare på nederlandsk, men det skulle være greit å orientere seg... Ellers er det bare å sende mail med evt. spm. Nederlenderne er like gode/dårlige i engelsk som vi  er. Du kan i mange tilfeller også trene skoletysken din....

"Onderdelen" = deler "remmen" = bremser, "sportuitlaat" = (sport) eksosanlegg, "bougie" = tennplugg.

Del dette innlegget


Lenke til innlegg
Del på andre sider

Mener jeg har vert inne på en side som solgte nye baklykter til 75 og interiør detaljer...men er lenge siden og jeg finner den ikke igjen...noen med bedre hukommelse her inne som kan hjelpe?

Del dette innlegget


Lenke til innlegg
Del på andre sider

Bli med i diskusjonen!

Du kan poste innlegg nå og registrere deg senere. Hvis du har en brukerkonto kan du logge inn nå for å poste med din egen konto.

Gjest
Skriv svar til emnet …

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Fjern formatering

  Only 75 emoji are allowed.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere innhold har blitt gjenopprettet.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Opprett ny...